TR EN

Turizm Danışmanlığı

Tüm hizmetlerini otellerin ihtiyaçlarını gözeterek biçimlendirmekte ve geliştirmekte olan Otelads, bu kapsamda çizdikleri yolda daha sağlam adımlarla ilerleyebilmeleri, sektörde üst sıralarda yer edinebilmeleri ve bu konumlarını sabitleyebilmeleri adına otellere danışmanlık hizmeti de vermektedir.

 

Otelads'in seri üretim yapan diğer reklam ajanslarından farkı, dijital pazarlama uzmanlarının yanı sıra turizm profesyonellerini de bünyesinde barındırması, bu nedenle de otellerin beklenti ve gereksinimlerini henüz ortaya çıkmadan dahi belirleyerek karşılayabilmesidir.

 

Hizmetlerimizin detayında çıkarlarınız var!

 

Otelads, dijital ve basılı hizmetlerinin her birinin kapsamını belirlerken de maliyet hesabı yaparken de otellerin çıkarlarını korumaya yönelik adımlar atmaktadır. Bu kapsamda örneğin, dijital medya pazarlama kapsamına giren tüm çalışmalarında, diğer ajansların aksine, müşterisinden ödeme alıp bu meblağı bitirme amacıyla değil, yapılan çalışmanın getirisini ölçümleyerek strateji geliştirmektedir. Böylelikle oteller sadece fayda gördükleri çalışmalara yatırım yapma imkânına erişmektedirler.

 

Vermekte olduğu turizm danışmanlığı hizmetleri kapsamında Otelads ayrıca, ilgili otelin bölgesindekiler başta olmak üzere benzer özellikte hizmetler veren tüm otellerin, yani rakiplerin, analizini yapmaktadır. Bu detaylı analizinse otellere pek çok açıdan getirisi olmaktadır. Başka bir deyişle bu analizler, oda fiyatlarını belirlemeden yapılacak tanıtım çalışmalarının niteliğine karar vermeye kadar geniş bir skalada değerlendirilebilecek tüm girişimlerinde otelleri doğru karar vermeye yönlendirmektedir.

 

Özetle Otelads, otellerin her kulvarda elde ettikleri başarıyı kendi başarısı addetmekte, bu nedenle de tüm faaliyetlerinde öncelikle otellerin başarısını gözetmektedir.

Sizi Arayalım +90232 242 0842