Butik Oteller Nasıl Tanıtılmalı?

Butik Oteller Nasıl Tanıtılmalı?


Butik oteller nasıl tanıtılmalı, sorusunun cevabını öğrenmek isteyenler! Butik bir otel işletiyorsanız tanıtım yapmak için izlemeniz gereken yola ait detaylı bilgi yazımızda... Butik Oteller Hakkında Butik otel ve butik konaklama, diğer otellere (yıldızlı, zincir, vb.) kıyasla görece çok yeni ortaya çıkmış (1980'ler) olsa da pek çokları tarafından farklılığı nedeniyle kolaylıkla benimsenmiştir. Peki, butik otel nedir? Butik oteller, özel hizmetler ver..


Turizm Danışmanlığı Hakkında

Turizm Danışmanlığı Hakkında


Pazardaki ve bölgedeki değişiklikler, kurdelesi henüz kesilmiş olanları daha çok olmak üzere uzun yıllardır sektörde var olanları dahi etkileyecek dalgalanmaların yaratıcısıdır. Bu dalgaların neden olacağı zararları bertaraf etmek, fizibilite çalışmaları doğru yapabilmek, mali kazanç ile kayıpları gerçeğe en yakın şekilde tahmin edebilmek, pazarın nabzını tutabilmek ve doğru fiyatlandırmalar yapabilmek için oteller, turizm danışmanlığı hizme..


Dijital Pazarlama Ajansı Ne İş Yapar?

Dijital Pazarlama Ajansı Ne İş Yapar?


Dijital pazarlama ajansı, ismiyle müsemma, dijital medyadaki pazarlama faaliyetlerini yöneten ajanstır. Peki, dijital pazarlama ajansı ne iş yapar, hizmet verdiği kişi ve kurumlara ne gibi getiriler sağlar? Soruların yanıtları yazımızda...   Dijital Pazarlama Ajansı Ne İş Yapar?   "Dijital pazarlama ajansı ne iş yapar?" sorusunu yanıtlamadan önce "Pazarlama nedir?" üzerinde biraz durmak faydalı olacaktır. Pazarlama, ticari bir terim olup en genel tanımıyla ü..


Oteller Neden Danışmanlık Hizmeti Almalı?

Oteller Neden Danışmanlık Hizmeti Almalı?


Oda fiyatlarını sadece giderlerinizi ve kâr oranını hesaba katarak mı belirliyorsunuz? Peki ya dijital reklamlarınız için ne kadar bir ödeme yapıyor, nasıl sonuçlar alıyorsunuz? Kendi potansiyelinizi bildiğiniz gibi rakiplerinizin potansiyelini de biliyor musunuz? En önemlisi, kendinizi gelecekte nerede ve nasıl konumlandırıyorsunuz?   Bu soruların muhatabı otel işletmecileri! Turizm danışmanlık hizmeti almıyorsanız vereceğiniz cevapların tamamının ya da en a..


Oteller için Markalaşmanın Önemi

Oteller için Markalaşmanın Önemi


Oteller için markalaşmanın önemi, pek çok farklı noktada kendini gösterir: Sektörde var olmak da varlığını sürdürmek de hatta ziyaretçi hacmini artırmak da markalaşmayla doğrudan bağlantılıdır. Markalaşma, sektöre yeni giriş yapan oteller için olduğu kadar sektörde belirli bir yer edinmiş oteller için de önemlidir çünkü marka algısı ancak sürdürülebilir olduğunda olumlu katkılarda bulunur. ..


Otel Video Tanıtımları Nasıl Yapılır?

Otel Video Tanıtımları Nasıl Yapılır?


Faaliyet gösterdiği alan içerisinde mevcut ve gelecekteki konumunu önemseyen her firmanın, genel ya da özel bir amaçla hazırlamış/hazırlatmış olduğu bir tanıtım videosu vardır. Küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm otellerin de tanıtım filmlerinin olması, hele ki internetin kullanım sıklığı göz önünde bulundurulursa, misafir oranlarını artırmak adına bir gerekliliktir. Peki, otel video tanıtımları nasıl yapılır, sür..


Turizm Sektöründe Dijital Pazarlamanın Önemi

Turizm Sektöründe Dijital Pazarlamanın Önemi


Turizm sektöründe dijital pazarlamanın önemi saymakla bitmeyecek kadar çok ve her ne kadar pazarlama kapsamında verilen hizmetlerden yararlanıldığında daha net bir şekilde görülebilecek olsa da en önemli artıları hakkında bilgi sahibi olmak faydanıza olacaktır. Bu yazıyı okumayı tamamladığınızda turizm sektöründe dijital pazarlamanın önemini öğrenecek ve muhtemelen henüz dijital pazarlama yapmıyorsanız bu doğrultuda bir adım atacaksın..


Otel Tanıtım Yazıları Nasıl Olmalı?

Otel Tanıtım Yazıları Nasıl Olmalı?


Otel tanıtım yazıları nasıl olmalı, diye merak edenler! Detaylara geçmeden önce bilmeniz gereken, tanıtım amacıyla yaptığınız her çalışmaya olduğu gibi yazacağınız metne de gerekli özeni göstermenizdir. Ayrıca unutmayın ki kurumsallık, farklı nitelikte olsalar da yapılan her çalışmada ortak bir üslubun benimsenmesini gerekli kılmaktadır. "Otel tanıtım yazıları nasıl olmalı?" sorusu, sektöre henüz girmiş olan ya da uzun yıllardır faaliyet gö..


Oteller Sosyal Medyayı Niçin  ve Nasıl Kullanmalı?

Oteller Sosyal Medyayı Niçin ve Nasıl Kullanmalı?


Sosyal Medya Yönetimi Nedir?  Dijital platformlar üzerindeki kişi, marka ve kurum sayfalarının, nasıl kullanılacağını, büyüme sürecinin nasıl işleneceğini, imaj yönetiminin nasıl olması gerektiğini ve kriz durumlarında izlenecek yolları gösteren tüm yönetim süreçlerine Sosyal Medya Yönetimi denir. Güçlü bir pazarlama stratejisi haline gelen sosyal medya yönetimi, özellikle mobil cihazlarının kullanımı..


Oteller İçin Online İtibar Yönetimi

Oteller İçin Online İtibar Yönetimi


"Oteller İçin İtibar Yönetimi" nedir, nasıl yapılır? Gelin önce itibar yönetimi neymiş bir bakalım.    Kurumsal İtibar; insanların, sizin markanızı duyduklarında akıllarında canlanan olumlu veya olumsuz değer yargılarının bütünüdür. Kurumsal İtibar Yönetimi ile bu yargıları olumluya çevirmek ve kuruluşunuzun itibarını yüksekte tutmak, müşterilerinizin güven oyunu kazanabilmek, sadık müşteriler kazanmak ve yeni ..


SİZİ ARAYALIM 0232 242 0842